Elo Boost, League of Legends hesabınızın mevcut liginin profesyonel oyuncularımız tarafından yükseltilmesi işlemidir. Tüm kadromuz Şampiyonluk (Challenger) düzeyinde oyunculardan oluşmaktadır ve her biri yaptığı işin disiplininin bilincindedir.

Duo Boost, müşterinin kendi hesabından bizim boosterımız ile beraber oyuna girerek liginin yükseltilmesi işlemidir. Oyuna girebileceğiniz saatleri bize belirtmenizin ardından sizin için o saatlere uygun bir booster ayarlarız ve sipariş ettiğiniz lige ulaşana kadar boosterımız sizinle girmeye devam eder.

LoL Koçluk hizmetimizde Challenger düzeyindeki oyuncularımızla beraber oyuna girebilir, sesli iletişim kurabilir, oyuna tek başına etki etme / minyon kontrolü gibi kritik konular üzerine çalışabilir, kendi oyununuzu koçunuza izletebilir, oyun içerisinde yaptığınız hataları ve genel oyun yapınızı analiz ettirebilir hatta seçeceğiniz özel bir şampiyonla bir maç oynamalarını isteyebilirsiniz. Yani bu hizmetimizde hedefimiz en verimli şekilde hem oyun bilginizi hem de pratiğinizi güçlendirmektir. League of Legends'ta profesyonel oyuncuların bile her zaman koçları vardır, LoL öyle bir oyundur ki oyuncu her zaman kendini geliştirebilir ve ne kadar usta olursa olsun deneyim kazanabilir. Değişen metaya ve şampiyonlara ayak uydurabilmek, her zaman zirvede kalabilmek için düzenli olarak bizden koçluk hizmeti alan müşterilerimiz inanılmaz verim almaktadırlar. Hemen siz de kendinize özel sipariş vererek seçeceğiniz rolden üst düzey bir koç ile birebir iletişime geçme fırsatı elde edebilirsiniz.

İşlem tamamlandığında hesabınızın MMR düzeyi, yani elosu yükseleceği için daha iyi takım arkadaşlarıyla daha zevkli oyunlar oynarsınız. İşlem sonrasında hesabınıza maç başına gelen puan miktarı artar ve kaybettiğinizde ise eskisine göre daha az puan kaybı yaşarsınız, bu sebeple üst liglere yükselmeniz de kolaylaşır. Buna ek olarak tüm boost işlemi boyunca hesabınızda oynanan oyunları yan hesabınızdan izleyebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Profesyonel oyuncularımız sizin için liginizi yükseltirken zamandan tasarruf eder ve bir daha asla kötü oyuncularla zevksiz, sinir bozucu oyunlar oynamak zorunda kalmazsınız.

Bizler müşterilerimizle iletişimimizi her zaman en iyi seviyede tutmaktayız ve boosting sektöründeki en uygun fiyatlara sahibiz, işleminiz ne olursa olsun sipariş vermenizin ardından size özel açılan Discord platformu ile işlem süresi boyunca boosterınızla birebir iletişim kurabilmeniz de ekstra bir yönümüzdür. Tüm bunlara ek olarak Türkiye'nin bir numaralı elo boost sağlayıcısı olmamızın bir diğer sebebi ise hızımızdır. İşlemlerinizi mümkün olan en hızlı biçimde tamamlamayı kendine görev edinmiş kadromuz sayesinde sürekli gelişerek bu günlere gelmiş bulunmaktayız.

Kredi, banka veya ön ödemeli her türlü kartınız ile direkt olarak sitemiz üzerinden hızlıca sipariş verebilirsiniz, sitemizde ödeme yöntemlerini sağlayan sistem olarak PAYTR altyapısını kullanıyoruz. Bunun dışında, EFT & Havale, İninal veya Papara üzerinden bizim hesaplarımıza ödeme yaparak da sipariş verebilirsiniz. Instagram sayfamızla veya site canlı desteğimiz ile iletişime geçerek bu yöntemlerle de siparişinizi oluşturabilirsiniz.

İşlem tamamlanana kadar hesaba giriş yapılmaması gerekir, bu sayede işleminizde hiçbir aksama olmadan en kısa sürede tamamlanır. Ancak, sistemimizde booster ile birebir iletişim kurabildiğiniz ve gelişmelerden haberdar olduğunuz için kendisinden bilgi alarak boosterın hesaba girmediği saatlerde siz giriş yapıp hesabınızı kullanabilirsiniz, dereceli maç oynamamanız yeterlidir.

Aldığımız siparişlere hemen aynı gün içerisinde başlıyoruz ve işlemi en hızlı şekilde tamamlayıp hesabı size teslim ediyoruz. LoL, Valorant ve Wild Rift Elo Boost işlemlerinde hızın en önemli faktör olduğuna inanıyoruz, bu sebeple her zaman geniş bir booster kadrosuna sahip olmaya özen gösteriyoruz ki devamlı boşta ve işleme başlamaya hazır oyuncularımız bulunsun.

Hesabınızda boost işlemi boyunca oyun içerisinde veya arkadaşlarla mesajlaşma kısmında hiçbir yazışma yapılmaz. Hiç yazı yazmadan dikkat çekmeyerek işlem hızlıca tamamlanır ve bu sayede hesabınızın güvenliği sağlanır. Şimdiye kadar yaptığımız yüzlerce boosting işleminin hiçbirinde en ufak sorun yaşamadan yolumuza devam ediyoruz.

%100 oranda güvenlidir. Bizler için gizlilik, güvenlik ve müşteri dostu fiyat politikası her zaman ön plandadır. Bir sipariş verdiğiniz zaman işleminiz ile ilgilenen booster bile sizin hesap giriş bilgilerinizi göremez, tamamen gizliliğiniz ve hesabınızın güvenliği adına özel olarak dizayn ettiğimiz giriş programı sayesinde elo boost işleminizi teslim alan boosterımız, siparişinizi başlattığı zaman otomatik olarak sipariş verilen hesabınıza giriş sağlayıp işlem tamamlandığında da aynı şekilde otomatik olarak çıkar. Ayrıca, verdiğiniz tüm bilgiler veri tabanında SSL sertifikası ile şifrelendiği, işlem bitiminde ise aynı şekilde şifreli olarak silindiği için kimse bilgilerinize erişemez. Bu önlemlere ek olarak tüm boosterlarımız işlemleri gerçekleştirirken bağlantılarını VPN koruması altında sağlamaktadırlar. Güvenlik adına aldığımız başlıca önlemler bu şekildedir, tabii ki bunların dışında ufak çaplı önlemlerimiz de mevcuttur. Aldığımız tüm bu yüksek güvenlik önlemleri sayesinde eloboost işlemlerinizi yıllardır %100 güvence altında gerçekleştiriyor ve en ufak bir sorun bile yaşamıyoruz.