Koşul ve Politikalarımız

Sitemizi kullanmaya başlamadan önce lütfen site kullanım şartlarımızı dikkatlice okuyunuz.

İnternet sitemiz www.megaeloboost.com’a üye olan, direkt olarak sitemiz üzerinden sipariş oluşturup ödeme yapan veya dolaylı yoldan sitemizdeki hizmetlerden satın alan her müşteri bizim tarafımızca düzenlenmiş olan aşağıdaki satış sözleşmesinin tüm maddelerini eksiksiz bir biçimde başka bir uyarıya gerek duyulmadan okumuş ve kabul etmiş sayılır.

1 - Konu

İşbu sözleşmenin konusu, SATICI’nın, ALICI’ya satışını yaptığı, aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun-Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin kapsamaktadır.

2 – Taraflar

2.1 – Satıcı Bilgileri

MEGAEB (www.megaeloboost.com) sitesinin yönetimidir. Bundan böyle kısaca SATICI olacak anılacaktır.

2.2 – Hizmet Veren Bilgileri

MEGAEB tarafından hizmetin sorunsuz teslimi için görevlendirilmiş kişidir. Bundan böyle kısaca BOOSTER olarak anılacaktır.

2.3 – Alıcı Bilgileri

Müşteri olarak www.megaeloboost.com sitesine üye olarak veya dolaylı yoldan hizmet satın alan kişi. Üye olurken kullanılan kimlik bilgileri ve iletişim bilgileri esas alınır. Bundan böyle kısaca ALICI olarak anılacaktır.

3 – Sözleşme Konusu Hizmet Bilgileri

Hizmetin türü, varsa adedi, satış bedeli, ödeme şekli ve siparişin verildikten itibaren tüm detaylarını içeren bilgilerden oluşmaktadır.

4 – Genel Hükümler

4.1 Sorumluluk Reddi: Mega Elo Boost (MEGAEB) olarak, oyun şirketleri ile hiçbir bağlantımız bulunmamaktadır. Oyun kuruluşları ile aranızda yaşanmış ya da yaşanacak sorunlar ile ilgili olarak MEGAEB sorumlu tutulamaz.

4.2 Kullanıcı Sorumluluğu: ALICI; sitenin herhangi bir kısmında, sitemize bağlı olan diğer platformlarda veya iletişim kanallarında genel ahlaka ve adaba veya kanuna aykırı, 3. Kişileri rencide eden veya haklarını zedeleyen, saldırgan, yanıltıcı, pornografik, kişilik haklarını ihlal eden, telif haklarına aykırı içerikler paylaşmayacağını peşinen kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve böyle durumların gerçekleşmesi halinde MEGAEB yönetimi, bu eylemleri gerçekleştiren kişilerin hesaplarını askıya alabilir veya sona erdirebilir. Bu konu hakkında yasal süreç başlatma hakkını da kendinde saklı tutar.

4.3 Genel Güvenlik: ALICI, sitemize teslim ettiği şifre ve hesap güvenliğinden tamamen kendisi sorumludur. Sitemizde işleme alınan bir hesapta işlem sonrasında oluşabilecek hiçbir sorundan sitemiz, firmamız ve MEGAEB yönetimi sorumlu tutulamaz.

5 – Fikri Mülkiyet ve Telif Hakları

Sitemizde bulunan işletme adı, ünvan, patent, logo, her türlü tasarım, marka içeriği bilgi ve tüm fikri mülkiyet hakları MEGAEB yönetimine aittir. Sitemizde bulunan ve yukarıda belirtilen bilgiler hiçbir koşulda kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve izinsiz sunulamaz.

6 – Sözleşmede Yapılabilecek Değişiklikler

MEGAEB yönetimi hem bu sözleşmenin herhangi bir maddesini, herhangi bir kısmını veya tamamını, hem de sunulan ürün ve hizmetler üzerinde bir beyana gerek duymadan değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

7 – İptal & İade Koşulları

7.1 İşlemin İptali ve İadesi: Direkt olarak sitemiz üzerinden veya dolaylı yoldan alınan ancak henüz başlanmamış tüm işlemlerde müşterinin siparişi iptal etme ve iade alma hakkı bulunmaktadır, fakat ALICI, işleme alınmış ve başlanmış bir siparişin iptalini isterse geri ödeme yapılacak olan tutar ve iadenin gerçekleşmesi hakkında SATICI ile anlaşmak zorundadır. Bu noktada ALICI, SATICI’nın belirlediği ve uygun gördüğü iade ücretine itiraz hakkı yoktur.

7.2 İşlemin Tamamlanma Süresi: Sitemizde bulunan sipariş oluşturma sayfalarında yazan veya dolaylı yoldan verilen işlem bilgilerinde işlemin tamamlanacağı süre belirteçleri daha önceki tecrübelerimize ve o anki işlem yoğunluğuna göre belirlenen tahmini değerlerdir. İşlem süresinin aşılması durumunda ALICI herhangi bir hak talebinde bulunamaz.

7.3 Ters İbraz: Sitemiz üzerinden kredi kartıyla yapılan alışverişlerde hesapta işlem devam ederken veya işlemin tamamlanmasının ardından ALICI’nın haksız şekilde ters ibraz açması, bankasının ödemeye itiraz etmesini veya ödemenin iptal edilmesini sağlatması sonucunda ALICI’nın hesabının başına gelecek olan hiçbir sorundan MEGAEB yönetimi ve sitemiz sorumlu tutulamaz.

8 – Ara Hükümler

8.1 LoL Elo Boost: League of Legends Elo Boost hizmetimizde BOOSTER eğer hesapta işlemi tamamlayabilmek için yeterli miktarda şampiyon bulunmadığını tespit ederse hesaptaki Mavi Öz’ü harcayabilir. ALICI bu durumun gerçekleşmesi halinde herhangi bir hak iddia edemez.

8.2 Koridor Seçimi: Sitemizden veya dolaylı yoldan satın alınan özel koridor seçimli işlemlerde mümkün olduğunca o koridorda ve varsa belirlenen şampiyonlarla oynanarak işlem tamamlanır. Aksi durumlarda, örneğin; otomatik doldur maçı gelmesi durumunda, seçilen şampiyonların yasaklanması durumunda veya maçın mutlak olarak kazanılması gereken durumlarda BOOSTER farklı tercihler yapabilme yetkisine sahiptir. ALICI bu durumun gerçekleşmesi halinde herhangi bir hak iddia edemez.

8.3 LoL Duo Boost: BOOSTER, işleme beraber girdiği ALICI’nın kasıtlı veya kasıtsız olması fark etmeksizin kötü veya işlemi tamamlayabilmek için yeterli seviyede oynayamadığına kanaat getirirse işlem Elo Boost sipariş türüne geçer. ALICI işlemi bu şekilde tamamlamamız konusunda sitemize zorluk çıkarırsa işlem iptal edilir.

1 – Genel

İnternet sitemiz, çeşitli amaçlarla kişisel veriler ve oyun hesaplarının bilgilerini toplayabilir. Aşağıda, sitemizde toplanan tüm verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, ek olarak da bu verilerin nasıl korunduğu belirtişmiştir.

İnternet sitemiz www.megaeloboost.com’a üye olan, direkt olarak sitemiz üzerinden sipariş oluşturup ödeme yapan veya dolaylı yoldan sitemizdeki hizmetlerden satın alan her müşteri bizim tarafımızca düzenlenmiş olan aşağıdaki gizlilik politikasının tüm maddelerini eksiksiz bir biçimde başka bir uyarıya gerek duyulmadan okumuş ve kabul etmiş sayılır.

MEGAEB yönetimi, web sitesini ziyaret edenlerin gizliliğini korumayı ilke olarak benimsemiştir. Bu nedenle, işbu gizlilik beyanı (“Gizlilik Beyanı”), web sitemizi kullanırken kullanıcılara ilişkin ne tür bilgilerin MEGAEB tarafından alındığını, bunların nasıl kullanıldığını ve korunduğunu açıklamaktadır. Ayrıca işbu Gizlilik Beyanı çerçevesinde bu bilgilerin doğruluğunun sizin tarafınızdan nasıl denetlenebileceği ve istediğinizde MEGAEB’a başvurarak bu bilgilerin silinmesini nasıl sağlayabileceğiniz belirtilmektedir. Söz konusu bilgilerin, mevcut ve geçerli olan veri koruma düzenlemelerine uygun olarak işlenmesi ve kullanılması için gerekli olan her türlü işlem MEGAEB yönetimi tarafından yerine getirilecektir.

2 – Kişisel bilgilerin toplanması, kullanımı ve işlenmesi

Belirli bir kişiye ait kullanılacak ve işlenecek bilgiler, yalnızca bu kişinin kendi istemiyle veri girmesi ya da bu hususta açıkça muvafakat vermesi halinde mümkündür. Veri girilmesi veya bu hususta açıkça muvafakat verilmesi, kişinin aşağıda belirtilen şartlar ile mutabık olduğunun göstergesidir.

Sitemizi ziyaret ettiğinizde, sistem yönetimi, istatistik ve “back up” uygulamalarının gerektirdiği bazı bilgiler sunucularımızda otomatik olarak depolanacaktır. Bu verilerin arasında İnternet servis sağlayıcınızın ismi, bazı durumlarda IP adresiniz, web gezgini yazılımınızın versiyonu, erişim sağlanan bilgisayarın işletim sistemi, bize yönlendiren web sitesi, sitemizdeyken ziyaret ettiğiniz diğer siteler ve sitemizi bulmak için kullandığınız arama sözcükleri bulunmaktadır. Duruma bağlı olarak bu tür veriler, site ziyaretçisi hakkında bazı sonuçlar çıkarılmasını sağlar. Ancak hiçbir kişisel bilgi bu çerçevede kullanılmayacaktır. Bu tür kişiye özel veriler sadece anonimleştirilerek kullanılabilir. MEGAEB’in bu verileri dışarıdan bir hizmet sağlayıcısına yönlendirmesi durumunda, verilerin, veri güvenliğine ilişkin mevcut yasal düzenlemeler çerçevesinde aktarılması için gerekli teknik ve organizasyonel işlemler gerçekleştirilecektir.

Kendi isteğinizle kişisel bilgilerinizin verilmesi halinde, MEGAEB, bu bilgileri yasada öngörülen veya ziyaretçinin muvafakat beyannamesinde belirtilen sınırlamalar dahilinde kullanacağını, işleme tabi tutulacağını veya aktarılacağını taahhüt eder. Söz konusu kişisel bilgilerinin üçüncü kişilere aktarımı, sadece adli ya da idari mercilerce öngörülmesi halinde söz konusu olacaktır.

İşbu Gizlilik Beyanı´na ilişkin olası değişiklikler bu sayfada yayımlanacaktır. Bu çerçevede, size ait hangi bilgilerin saklandığına ve bu bilgilerin nasıl kullanıldığına dair güncel olarak bilgi almanıza olanak sağlanacaktır.

3 – Güvenlik

MEGAEB, size ait bilgileri güvenli biçimde saklamaktadır; dolayısıyla söz konusu bilgilerin herhangi bir kayba, suistimale ya da değişikliğe karşı korunması için gerekli tüm önlemleri almaktadır. MEGAEB’in gerekli hizmeti size ulaştırmak için bilgilerinize erişimi olan sözleşmesel ortakları, sözleşmesel yükümlülükleri çerçevesinde bu bilgileri gizli tutmak ve başka hiçbir amaçla kullanmamakla yükümlüdür. Bazı durumlarda kişisel bilgilerinizin MEGAEB’e bağlı şirketleriyle paylaşılması gerekecektir. Bu durumlarda da bilgileriniz gizli adledilecektir.

4 – Çocuklara ait, kişiye dair bilgiler

MEGAEB web sitesinin yetişkinler tarafından kullanılması öngörülmüş olup, MEGAEB web sitesi çoçuklara yönelik değildir. MEGAEB, 14 yaşından küçük çoçuklara ilişkin bilgilerle ilgilenmemektedir. MEGAEB, söz konusu çoçuklara, herhangi bir kişiye ait bilgileri göndermemeleri konusunda sitede uygun bir yerde açık yönlendirmelerde bulunacaktır. Ebeveynlerin ya da yasal velinin, gözetimleri altındaki çocukların herhangi bir kişiye ilişkin bilgileri MEGAEB’e ulaştırıldığına dair şüpheleri olması halinde, eğer söz konusu bilgilerin silinmesi isteniyorsa, aşağıdaki adresten (6. Maddeye bkz.) derhal bizle irtibata geçmelerini rica ederiz. Böyle bir durumda, söz konusu bilgiler hiç vakit kaybetmeden silinecektir.

5 – Çerez (“Cookie”ler)

Çerezleri web sitemizden daha iyi faydalanmanızı sağlamak için kullanıyoruz. Çerezler tarayıcınız tarafından bilgisayarınızda ve mobil cihazınızda geçici olarak saklanan küçük veri birimleri olup, web sitemizi daha iyi deneyimlemenizi sağlar. Çerezler hakkınızda kişisel bilgi içermez ve bireysel kullanıcıların kimliklerinin tespit edilmesi için kullanılamaz. Çerezler genellikle benzersiz bir tanımlayıcıya sahip olup, bu tanımlayıcı, cihazınızda saklanan anonim bir sayıdır (rastgele oluşturulur). Bazıları web sitesi oturumunuz bittiğinde sonlanırken bazıları da bilgisayarınızda daha uzun süre kalır.

6 – Arzularınız ve sorularınız

Depolanan bilgiler, yasal veya sözleşmesel dosyalama süresi sona erdiğinde veya MEGAEB’un artık gereksinimi kalmaması halinde MEGAEB tarafından silinecektir. Ancak, elbette siz istediğiniz zaman size ait bilgilerin silinmesini talep edebilirsiniz. Ayrıca gelecekte, istediğiniz zaman kişisel bilgilerinizin kullanım ya da işleme tabi tutulmasına dair muvakatinizi geri çekebilirsiniz. Bu tür durumlarda ya da kişisel bilgilerinize ait diğer tüm sorularınız konusunda elektronik posta yoluyla [email protected] üzerinden danışabilirsiniz. Size ait bilgilerin saklanıp ve bu bilgilerin kullanım alanlarına ilişkin sorularınız için bizimle yine aynı yöntemle temasa geçebilirsiniz. Dileklerinize anında yanıt vermek için elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizden emin olabilirsiniz.